Parça Kontör Hizmeti

Hizmetlerimiz

Parça Kontör Hizmeti

Parça ₺ Kontör | www.parcatlkontor.com.tr | Online Parça  Kontör Yükleme

 

Parça Kontör Bayisi Nasıl Olabilirim?

 

 

      Sitemize www.parcakontor.web.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bayimiz olun sekmesinden bayi formunu doldurunuz ve en kısa zamanda müşteri hizmetlerimiz sizleri arayarak parça kontör bayiliğini aktif edecektir. 2007 yılından beri sizlere hizmet veren parcakontor.web.tr ayrıya Türkiye' nin ilk parca kontor sitesi olmaktan dolayı gurur duymaktadır. sizlerden aldığımız güç ile daha güzel yarınlara ve daha güzel günlere hep beraber gideceğiz. Çalışma sistemimiz 7/24 online parça kontör yükleyebilme imkanı yeralmaktadır. Parça Kontör yüklemek için internet ve bilgisayarınızın olması yeterlidir. Hemen Parcakontor.web.tr adresini tıklayınız. Parça Kontör bayilik sistemimiz Türkiye'nin heryerinden online olarak çalışmaktadır. Sistemin alt yapısında Güven Grup Teknoloji ve İletişimin alt yapısı kullanılmaktadır. 08:30 ile 22:00 saatleri arası müşteri hizmetleri desteği verilmektedir. Ayrıca gsm pos ve ethernet pos cihazı tarafımızdan sistemimizi kullanan bayileri temin edilmektedir. Bu cihazlar üzerinden de internet ve bilgisayar olmadan satış yapabilirsiniz.
 

 

Parça Kontör Bayiliği Sizlere Ne Kazandırır?


     Parça Kontör bayisi olarak ek gelir elde edebilirsiniz. İşyerinizde, Üniversitelerde öğrencilere Parça Kontör satarak, marketinizde, büfenizde Parça Kontör satarak, ve bunun yanında extra olarak fatura tahsilat merkezi sistemi ile de fatura tahsilatı yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz.  Parça Kontör bayilik ağımızla sizde kendinize ek gelir elde etmek istiyor iseniz www.parcatlkontor.com.tr adresini tıklamanız yeterlidir. Yapacağınız her işlemde güvenlik ön plandadır.
 

 

Parça Kontör Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz.

    Parça kontör satarak dükkanınıza gelen her müşteri asıl yaptığınız işin cirosunuda mutlaka etkilemektedir. Her gelen bir müşteri hem fatura ödeme hem parça kontör yüklemesi ve ana işiniz ile birlikte gelirleriniz ve müşteri sayınız mutlaka artacaktır. Sizlere Parça Kontör olarak sistemimize eklediğimiz katma değer yaratacak işler ve ürünler eklemeye devam edeceğiz. Parça Kontör satışında her Parça Kontör yüklemesi başına 1 TL - 3 TL arası gelir elde edersiniz. Parça Kontör satış fiyatları serbesttir , bu yüzden istediğiniz kar oranlarını belirleyerek satışlarınızı yapabilirsiniz. Müşterileriniz uygun Parça Kontör fiyatını ve Parça Kontörun hızlı yüklenmesini tercih ederler, bu sebeple bizimle çalıştığınızda müşterilerinize daha uygun fiyatlarda Parça Kontör verebilir ve hızlı Parça Kontör yüklenmesi sebebiyle tercih sebebi olursunuz.  Parcakontor.web.tr sitemizden hızlı ve güvenle yaptığınız her işlem sizlere yeni müşteriler kazandıracaktır. şlemlerin yükleme hızı operatörlere bağlı yoğunluk söz konusu olmadığında  Parça Kontör  yükleme  işlem hızınız 5sn - 3dk arasında tamamlanmaktadır. Tüm operatörün ürünlerini Online olarak 7/24 toptan olarak İnternet üzerinden hizmet vermektedir. 
 

Parça Kontör Bayiliği Hızlıca Onaylanır?

     Bayilik formunu doldurmanız yeterlidir, müşteri hizmetlerimiz sizlere hemen ulaşacaktır. Parça Kontör olarak 8. yılımızda sizlere hizmet vermekten gurur duyoyoruz. Parça Kontör web servisi ile Türkiye' nin en iyi Online Parça Kontör sitesini oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2008 yılının sonunda 500 bayi ye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 1000 adet bayi ye servis vermeye başlamıştır. Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır. Türkiye' nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur. Kullanılan teknoloji ve yatırımlar ile sektörde adından oldukça bahsettirmiştir. 2010 yılı sonunda tüm Türkiye genelinde bayi sayısını 2000' e çıkartarak hizmet ve servis vermeyi en optimum seviyeye çıkarmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. Şu andaki mevcut bayi sayımız 10.000' in üzerindedir. www.parcatlkontor.com.tr web servisini bütünleşik bir Online Parça Kontör Bayiliği Hizmetleri web servisini meydana getirerek bayilere tek nokta üzerinden en iyi hizmeti vermeye başlamıştır.

      Tüm operatörlerin  parça kontörünü satmak istiyorsanız. Sizde iş ortağımız olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri Sizlere değer yaratmaya devam edecektir.
 

Parça Kontör Sitesi

       Türkiye' nin en güvenilir Parça kontör sitesi parçakontor.web.tr bayisi olarak hızlı ve güvenli  Parça kontör, turkcell Parça kontör, avea parça kontör, vodafone parça kontör ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.. Parçakontör sitemizden 7/24 kontör temin edebilirsiniz. Sistemlerimiz online Parça kontör yüklemesi yapmaktadır. Parça kontöre ihtiyacınız var ise parcatlkontor.com.tr adresini tıklayın ve bayimiz olun. Parça kontör bayiliği  online ve zahmetsizce verilmektedir. Toptan parça kontöre ihtiyacınız var ise durmayın bayimiz olun. Parça kontör bayiliği verilmektedir.  Parça kontör bayilik sistemine bayi olmak için tıklayınız.


        Günümüzde çağın ihtiyaçlarından biri olan iletişim, Müşterilerin güvenle parça kontör bayiliğimizden tüm operatörlerin parça kontör ve paket yüklemlerine ulaşabilmelerini sağlamak şirket olarakta farkımız ortaya koymaktadır. Bir çok parça kontör sitesi bulunmaktadır. Bu siteler sayılayamayacak kadar çok adettedir. Şirketimiz 8. yılında sabit, sürekli, stok sorunsuz, güvenli parça kontör hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Parça kontör satışı artık operatörlerin küçük pakette ürünler satışa çıkarması nedeni ile her yerde ulaşılabilir hale gelmiştir. Bu yapıda hızlı bir şekilde işlem yapmak istiyorsanız bizim alt yapımız ile tanışmanız gerekmektedir.

Parça kontör bizim işimiz...

www.parcatlkontor.com.tr

 

PARÇA KONTÖR İSTANBUL

iletişim
  • Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent
    A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
  • Telefon: 0212 438 67 45
  • Email: [email protected]
  • Müşteri Hizmetleri: 08:30 - 22:00

    Sistemlerimiz 7/24 online olarak hizmet vermektedir.
parça kontör