Fatura Tahsilat Sistemi

Hizmetlerimiz

Fatura Tahsilat Sistemi

Günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları, gibi tüm faturaların ödenmesi hizmetidir. Güven grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri 6493 sayılı kanun ile ödeme kuruluşuna pazarlama anlaşması yaparak direk ödeme kuruluşu altyapısı ile banka ve kurum anlaşmalı olarak fatura tahsilatı yapmanıza ödeme kuruluşu alyapısını kullanarak, olanak sağlamaktadır. 

Fatura ödemelerinde Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri Fatura tahsilatı bayiliğini kriterleri yerine getiren evrakalrını sorunsuz teslim edilen bütün başvuruları dikkatlice ödeme kuruluşu tarafından inceleyerek ödeme kuruluşunun uygun gördüğü takdirde bayilik onayı verilmektedir. 
Ayrıca BDDK 6493 sayılı kanun ile online fatura tahsilatı yapan ödeme kuruluşların çalışma prensiplerini belirlemiştir. Örneğin bu kuruluşların banka anlaşması yapmış olmalarını zorunlu kılmıştır. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri, başından beri sektöre öncülük etmiş ve yasal zeminin oluşması konusunda resmi kurum ve kuruluşlar ile işbirliğine giderek ödeme kuruluşları ile anlaşma yaparak bu hizmetlerin extra olarak parça kontör bayilerine verilmesini sağlamıştır. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri, siz değerli müşterilerinin zamanını ve güvenliğini en üst noktaya taşıyarak online olarak sunulabilecek her türlü hizmeti bayileri aracılığı ile ayağınıza getirmektedir. Bu konuda da Türkiye Cumhuriyeti’nin ticaret yasaları ile uluslarası anlaşmalarla belirlenmiş ilke ve etik değerlere bağlı olarak çalışmaktadır.

iletişim
  • Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent
    A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
  • Telefon: 0212 438 67 45
  • Email: [email protected]
  • Müşteri Hizmetleri: 08:30 - 22:00

    Sistemlerimiz 7/24 online olarak hizmet vermektedir.
parça kontör