Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

         Parça Kontör  Firması Olarak 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız. Şirketimiz TEKSTİLKENT TİCARET MERKEZİ' nde yeralmaktadır. Kendisine ait olan 600 m2 ofisi ile ve tecrübeli ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Bütünleşik bir hizmet anlayışı ile 10000'in üzerinde güçlü bayi ağı ve geniş ürün yelpazesini her geçen iyileştirip çoğaltarak sizlere hizmet vermeye davam ediyoruz. Şirketimiz Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. sitemlerimizde tüm operatörlerin parça kontör paketlerinin satışını yapabilirsiniz. Ses, nar, bal, sms, internet, Güven callback kontör satışlarını yapabilirsiniz.

        Şirketimiz "KONTÖR" , " PAKET KONTÖR "  markalarının tescilli sahibidir. Ayrıca bu markalar ile  www.kontor.com.tr  ,  www.paketkontor.com.tr  ,  www.parcakontorbayiligi.com  ,  www.toptankontor.web.tr  ,   www.toptankontor.istanbul  ,  www.parcakontor.istanbul  ,  websitelerinden de parça kontör bayiliği  ve  satış hizmeti verilmektedir. Bayilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır. Şirketimiz her yıl YMM firması tarafından tam tasdik denetim ile kendisini denetletmektedir. Şirketin mali ve ortaklık yapısı oldukça şeffaf ve yatırıma açık bir şekilde kendi öz sermayesi ile geleceğe güvenle bakmaktadır. Şirketimizin merkezi Türkiye' nin göz bebeği Tekstilken Ticaret Merkezi' ndedir. Şirketimiz güçlü bayi ağı ile yaptığı hamlelerle maliyetleri minumum seviyeye düşürerek bayilerimize imkanlar sunmaktadır. Bayilerimize hızlı, güvenilir bir webservis platformu oluşturarak veya internet ve pos cihazları üzerinden de işlem yapabilme olanağı sağlanmıştır.  Sizler ile birlikte çok daha güzel günlere imza atacağız. Daha yapacağımız bir çok yeniliği bizimle yaşamak ve bu sektörde kazanç sağlamak istiyorsanız hemen bayimiz olun ve Güven Grup Teknoloji ve iletişimin farkını sizde yaşayın. Parça Kontör bayiliği, parça kontör sitesi ve parça kontör sistemlerinden farkımız 7/24 online stok sorunsuz, müşteri odaklı hizmet vermemizdir. 

        Artık güç sizde, çünkü bizimle tanıştınız. Sizde farkı yaşamak istiyor ve geleceğinize güzel bir pencereden bakmak istiyorsanız gelin bayimiz olun sizlerle birlikte kazanalım.

 Parça Kontör 

Kontör


iletişim
  • Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent
    A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
  • Telefon: 0212 438 67 45
  • Email: [email protected]
  • Müşteri Hizmetleri: 08:30 - 22:00

    Sistemlerimiz 7/24 online olarak hizmet vermektedir.
parça kontör