Parça Kontör


Parça Kontör

PARÇA KONTÖR 

Parça kontör bayiliği artık bir çok sitede  bulunmaktadır.Merdiven altı çalışan bu tarz siteler bayilere uygun ve cazip fiyatlar ile karşımıza çıkıp bir zaman düzgün çalışıp sonra zarar verip gitmişlerdir.Bayilerin son zamanlar da  bu tarz tuzaklara düşmemeleri ve sağlıklı bir firma seçmek konusunda çok hassas olmaları gerekmektedir.

Parça Kontör Bayiliği için Nelere dikkat etmeliyiz?

Güzel domainler ile karşınıza çıkan her firmaya aldanmayın.
Firmanın geçmişini lütfen araştırınız.
Kontör fiyatlarını ve satış fiyatlarını hemen tüm bayiler bilirler.Bu fiyatın eğer altında ise kesinlikle dikkatli çalışın.
Yasal prosedürlerini yerine getrmiş,düzgün hizmet veren ve vergisel anlamda tüm faturalandırma işlerini tamamlayınız.Her ayı sonunda alınan ürünlerin faturasını kesen firmayı tercih ediniz.Şahıs hesapları üzerinden vergi ödemeden bu işlemleri yapan firmalarla çalışmaya gayret ediniz.
Yükleme hızı,sistemin güvenliğini,7/24 online olmasına kesinlikle dikkat ediniz.
Müşteri hizmet kalitesinede çok dikkat ediniz.
Parça kontör bayiliği için bir çok firma mevcuttur ama güvenilir bir parça kontör sitesi bulmak gerekmektedir.
Alt yapısında güçlü bayi ağı ile piyasada marka sahibi olmuş firmalar ile çalışmak gerekir.Yola çıkarken ki yol arkadaşınız sağlam olmalıdır.
Saydığımız birçok özelliği ve 2007 yılından itibaren hizmet veren ve halen hizmette olan Türkiye'nin ilk kontör sitesi olan www.parcakontor.web.tr bayisi üyesi olmanızı tavsiye ediyoruz. Parça Kontör Bayiliği için güvenilir parça kontör sitesi olan  Parçakontor.web.tr hızlı,sorunsuz,kaliteli,güvenli,online , 7/24 kontör yükleme sistemi ile tercih edebilirsiniz.
www.parcakontor.web.tr

 

 

 parça kontör