Pos Cihazında Kontör ile Fatura Kontör , Fatura Tahsilatı ve TL Yükleme

  • Anasayfa
  • Blog
  • Pos Cihazında Kontör ile Fatura Kontör , Fatura Tahsilatı ve TL Yükleme

Pos Cihazında Kontör ile Fatura Kontör , Fatura Tahsilatı ve TL Yükleme

                                FATURA KONTÖR POS CİHAZININ KULLANIMI VE YAPABİLECEĞİNİZ İŞLEMLER 

1.Web sitenizdeki hesabınıza bilgisayar erişimi olmadan bağlanma.

2.Web sitenizden yaptığınız işlemleri dekon olarak pos cihazından slip yazdırabilmesi.

3.İşlemi yapan müşterinin kendi tuşlaması ile tesisat numarasını pos üzerinden kendi girebilmesi.

4.Kendi tuşladığı numaranın doğruluğunun müşteriye bırakılması.

5.Kartuş,  kağıt , yazıcı , dekont , maliyetlerini miniminize eder.

6.Sim kart takılarak ve internet beğlantınız olmadığında bütün işlemleri 7 gün 24 saat pos cihazı üzerinden yapabilmesi.

7.Web sitesi ve fatura kontör pos cihazında yapılan tüm işlemlerinin sorgusunun yapılabilecek ,durumu hakkında bilgi alınabilmesi.

8.Kontör satışı, İnternet Paketleri, Sers Paketleri, Sms Paketleri, tl yükleme Paketleri,Nar Paketleri,Bal Paketleri,Ogs yükleme ,Hgs yükleme,Fatura Tahsilatı,Bağkur - Mtv ödeme ve daha bir çok bütünleşik hizmeti verebilme imkanı.

9.Fatura Kontör Pos cihazı üzerinden yapacağınız tüm işlemler web ortamına göre daha güvenli olmaktadır.

10.Uzaktan Güncelleme ile tüm geliştirmeler ve yeni entegrasyonları  uzaktan cihazınıza yükleyerek sizleri sürekli güncel tutmaktayız.Extra  katma değerli servislere her geçen gün yeni ürünler eklenerek sizlere yeni kazanç sağlamaktadır.

11.Fatura Kontör Pos cihazı üzerinden yapacağınız tüm işlemlere , exel veya diğer veri yöntemleri ile web sitesi üzerinden veri çekebilme özelliği.

12.Kullanıcılar eklenerek şifre ile oturum açma özelliği.

13.Dokunmatik ekran kullanımı (Menü de bazı fonksiyonlarda geçerlidir)

14.Üzerinde GPRS trafiğini SSL bağlantısı gibi şifreleme.

15.GSM Pos ve Ethernet Pos bağlantılarının herhangi biri ile işlem yapabilirsiniz.GSM Pos bağlantısında extra Sim kart için aylık bağlantı ücreti ödersiniz.

16.GSM Pos Mobil sim kart ile çalışır.Tüm işlemleri, Fatura ödemlerini ve kontör yüklemlerini internetsiz olmasada GSM Pos üzerinden yapabilirsiniz.Pos cihazını dilerseniz sim kartsız satın alıp kendi sim kartınızı da takabilirsiniz.Cihazın bedeli 200 TL'dir.Sim kartı kendiniz takacaksınız herhangi bir operatörü tercih edebilir.Aylık 100 Mb bir data paketi işinizi rahatlıkla görmenizi sağlar.Fatura Kontör GSP Pos'u bizim temin ettiğimiz sim kart ile kullanırsanız aylık 20 TL ödemesi olacaktır.

Fatura Kontör GSM POS

FİYATI : 200 TL 'ye Pos cihazını dilerseniz sim kartsız satın alabilirsiniz. 

17.Ethernet Pos ile kullanımda cihazı adsl hattınıza ethernet kablosu bağlayarak kullanabilirsiniz.Tüm işlemleri, Fatura ödemelerini ve kontör yüklemelerini bilgisayarınız olmasa bile çok hızlı bir şekilde yaparsıznız.GSM Pos'a göre daha hızlı çalışmaktadır.Ethernet pos modelinde, aylık sim kart kullanım bedeli de ödemezseniz.Fatura Kontör Pos versiyonu 200 TL 'ye bizden satın alabilirsiniz.

Fatura Kontör Ethernet Pos 

FİYATI : 200 TL'ye Ethernet Pos cihazını satın alabilirsiniz.

 

 

 parça kontör