• parça kontör
  parça kontör
  7/24 Stok Sorunsuz Parça Kontör
  Mutlu Müşteri Olmak Herkesin Hakkı
 • parça kontör
  parça kontör
  parça kontör
  10000'den Fazla Güçlü Bayi Ağı
  Turkcell Vodafone Türktelekom Parça Kontör Bayiliği
 • parça kontör
  parça kontör
  parça kontör
  parça kontör
  parça kontör
  13.Yılımızda Kaliteli Hizmet
  Dürüst Güvenilir Parça Kontör Sitesi

Parça Kontör Bayiligi Veriyoruz . . . !

Türkiye' nin parça tl kontör sitesi. 2007 yılından beri, stok sorunsuz Tüm gsm operatörlerinin hatların parça kontör ve paketlerinin satış bayiliğini veriyoruz. Kazançlı çıkmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bayi olun ve Parça Kontör sistemimizin avantajlarınız sizde yakalayınız. Parça TL Kontör sitemiz güvenilir ve güçlü alt yapısı ile sizlere hizmet vermektedir.

Parça Kontör | www.parcatlkontor.com.tr | Parça TL Kontör

Lider Parça Kontör

2007 yılından beri güçlü altyapı ve tecrübemiz ile stok problemi olmadan parça kontör bayiliği veriyoruz. Güven Grup, Parça Kontör sektöründe yaptığımız yeniliklerle sektörün yönünü belirleyen firma olmuştur.

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteri odaklı parça kontör sitesi, hizmet anlayışı ve teknolojik altyapısı sayesinde en hızlı ve en etkin biçimde hizmet vererek maksimum düzeye ulaşmayı hedeflemektedir.

7/24 Kesintisiz Destek

Parça TL Kontör sektörünün ihtiyaçları ve sistemin gereksinimleri doğrultusunda doğru zamanda, doğru planlama ile müşteri memnuniyetini optimum seviyeye çıkarmaya çalışmaktayız.

Parça Kontör Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz.

Parça kontör bayiliği alarak dükkanınıza gelen her müşteri asıl yaptığınız işin cirosunuda extra olarak desteklemektedir. Her gelen bir müşteri parça kontör veya paket yüklemesi yaparak, ana işiniz ile birlikte gelirleriniz ve müşteri sayınız mutlaka artacaktır. Sizlere Parça TL Kontör olarak sistemimize eklediğimiz katma değer yaratacak işler ve ürünler eklemeye devam edeceğiz. Parça TL Kontör satışında her Parça TL Kontör yüklemesi başına 1 TL - 3 TL arası gelir elde edebilirsiniz.

Parça TL Kontör Bayiligi Hızlıca Onaylanır

Bayilik formunu doldurmanız yeterlidir, müşteri hizmetlerimiz sizlere hemen ulaşacaktır. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Sanayi Ltd. Şti. olarak 2007 yılında 8 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008' de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. Parça TL Kontör web servisi ile Türkiye' nin en iyi Online Kontör satış platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2007 yılından beri 10.000 bayi ye ulaşma hedefini başarmıştır.

Parça Kontör Yükleme

Parça kontör yükleme ve tüm paketleri satmanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede tüm gsm operatörlerinin kontörlerini satabilirsiniz.

Parça TL Kontör Sitesine Hoş Geldiniz

Parça TL Kontör Sitesi olarak 2007 yılından beri sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız. Bütünleşik bir hizmet anlayışı ile 10000'in üzerinde güçlü bayi ağı ve geniş ürün yelpazesini her geçen iyileştirip çoğaltarak sizlere hizmet vermeye davam ediyoruz. En büyük hedefimiz sektördeki dalgalanmalardan etkilenmeden, uluslararası standartları yakalayarak güvenli parça kontör merkezleri oluşturmaktır. Sistemlerimiz uluslararası standartlar yakalanarak alt yapı güvenliği sağlanmıştır. Aynı zamanda parça kontör yazılımını şirketimizin yazılım ekibi kodlarını yazarak yazılımı oluşturmuş ve ülkemiz de ki bir çok parça kontör firmasına satıp kullandırıp destek vermekteyiz. Bayilerimiz için güvenilir, hızlı, kaliteli parça tl kontör yükleme hizmetini vermekteyiz. Parça kontör yüklemlerini el değmeden tamamen bilgisayar ve otomatik cihazlar üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Tüm yüklemlerde operatörlerin tam paketleri yüklenmekte ve müşterileriniz tüm operatör kontör yükleme kampanyalarından faydalınabilmektedir.

Çalışma Sistemimiz

Bayilerimiz ön avans sistemiyle çalışmaktadır. Ön avans sisteminde bayiler önceden şirketimizin banka hesaplarına kullanmak üzere para yatırmak bakiye yüklemesi yapmaktadır. Yatırılan para karşılığı bayiye kullanılabilir bakiye olarak atanmakta ve her işlemde kullanılabilir bakiye kontrolü yapılmaktadır. Bakiyenin yetersiz olması durumunda işleme onay verilmemektedir. Parça Kontör yüklemeleri operatörler de problem olmadığı sürece hemen gerçekleşmektedir. Şirketimiz ödeme talepleri ve müşteri hizmetleri desteği hafta içi ve Cumartesi günü 08:30 ile 22:00 saatleri arasında onaylamaktadır.Pazar günü ise 09:00 ile 21:00 saatleri arasında onaylamaktadır. Ayrıca sistemde bulunan bankaların bir çoğu otomatik onay sistemi ile bankaya bakiye yatırdığınızda otomatik olarak bakiyenize yüklenmektedir.

iş ortaklarımız

parça kontör

Güven Grup Teknoloji & iletişim Hizmetleri

Güven Grup

Güven Grup Teknoloji

parça kontör

Cms Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Web Tasarım & Yazılım Hiz.

Web Tasarım

parça kontör

Tüm operatörlerin Parça Kontör Yükleme Servisi

Kredi kartı ile kontör yükle

Kontör Yükle

parça kontör

Tüm Operatörlerde Paket sorgulama hizmeti

Parça Kontör

Tüm Operatörlerde Paket Sorgulama

10854

81 ilde 10000' den fazla güçlü bayi ağı

14.

Yılımızda uzman kadromuz ile sürekli hizmet

100%

Güvenilir, hızlı, kaliteli parça tl kontör sitesi

7/24

7/24 Online stok sorunsuz parça tl kontör sistemi

iletişim
 • Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent
  A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
 • Telefon: 0212 438 67 45
 • Email: [email protected]
 • Müşteri Hizmetleri: 08:30 - 22:00

  Sistemlerimiz 7/24 online olarak hizmet vermektedir.
parça kontör